Silnoproudé elektroinstalace

Silnoproudé elektroinstalace


Nedílnou součástí každé stavby je elektroinstalace. Do elektroinstalační soustavy celého objektu dnes můžeme zahrnout vnitřní silnoproudé rozvody, osvětlení interiérů, osvětlení exteriérů a hromosvody

Díky bohatým téměř 40 letým zkušenostem našich nejzkušenějších pracovníků jsme schopni řešit i případy, které nikdo jiný vyřešit neumí. Veškeré práce pak provádíme poctivě a v souladu s platnými normami ČSN a EN. 

Mezi často prováděné práce pak patří:elektroinstalace bytových domů Plzeň - bytový dům Mikulka v Plzni na Bolevci

  • elektroinstalace v průmyslových objektech
  • elektroinstalace v rodinných domech (přípojky, vnitřní elektroinstalace)
  • elektroinstalace v bytových domech
  • elektroinstalace výrobních hal
  • veřejné osvětlení
  • osvětlení sportovních areálů
  • vánoční osvětlení

Poradenství 

Výhodou spolupráce s naší společností jsou velké zkušenosti našich pracovníků. Ti nejzkušenější pracují v oboru více jak 40 let a setkali se tak za svou praxi s nejrůznějšími technicky náročnými zakázkami. 

Bioplynové elektrárny

V posledních 5 letech jsme realizovali velký počet elektroinstalací přímo v bioplynových elektrárnách. Provádíme zde nejrůznější elektroinstalační práce od montáží silnoproudých a slaboproudých vedení, přes instalaci rozvaděčů, revizí elektrických zařízení a dalších prací.

V bioplynových elektrárnách se zpracovávají plodiny a živočišné zbytky a výsledkem je elektrická energie a teplo. Výhodou oproti větrným nebo solárním elektrárnám je fakt, že si drží stabilní výkon po celý rok. Ročně pak jdna průměrná elektrárna spotřebuje zbytky plodin z cca 77 500 hektarů půdy.

Bioplyn je plyn, který vzniká při anaerobní digesci organických materiálů. Skládá se z velké části z metanu a oxidu uhličitého.


Zaslat poptávku 

Vážení návštěvníci, 
prostřednictvím tohoto formulář nám můžete jednoduše zaslat Vaši poptávku na elektroinstalace. Vašim dotazům se budeme rádi věnovat a odpovíme Vám v co nejkratší době. 

Děkujeme za projevenou důvěru a na další spolupráci se těší
Tým ELIMONT Přeštice

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

  

 NOVÝ TELEFON: 

 777 900 811 

NISSPLOŠINA  AN NS 16

Pronájem výškové plošiny s obsluhou - dosah 16m.

O násDSCF8086[1].jpg

obr..jpg

PRACOVNÍ DOBA:

PO: 6,30-11 12-15,30 hod
ÚT:  6,30-11 12-15,30 hod
ST:  6,30-11 12-15,30 hod
ČT:  6,30-11 12-15,30 hod
PÁ: 6,30-11 12-15,30 hod

Elimont