Hromosvody

Montáž hromosvodu - bytový dům DomažliceNabízíme možnost montáže, oprav i revizí hromosvodů. zejména v Přešticích, Plzni a okolí. Veškeré montáže provádíme dle platných norem ČSN. Hromosvody se vyrábí z pozinku (FeZn), hliníku (AlMgSi), či měděné (Cu).

Komplexní služby

Naše práce jsou komplexní. Naše práce začíná výrobou projektové dokumentace, přes vypracování cenové kalkulace, dodání materiálu, vlastní montáže hromosvodu, až po vydání revizní zprávy od našeho speciálně vyškoleného revizního technika. 

Montáže na všechny typy staveb

Hromosvody montujeme na všechny druhy staveb, ať se jedná o panelové či bytové domy, rodinné domy, chaty, haly, školy, garáže, historické budovy atd.

Doba montáže nového hromosvodu

Doba montáže hromosvodu je závislá na náročnosti vycházející z projektu, velikosti budovy a počtu svodů. Průměrný hromosvod jsme schopni mít pro Vás hotový do 2 pracovních dnů.

Opravy a rekonstrukce hromosvodů

Součástí našich služeb jsou také částečné opravy a celkové rekonstrukce hromosvodů. Nevíte, jestli nechat hromosvod z části opravit, nebo jej zrekonstruovat celý? Poraďte se s námi a my Vám poradíme. V případě celkové rekonstrukce hromosvodu Váš starý hromosvod ZDARMA demontujeme a zlikvidujeme. 

Revize hromosvodů

Revize hromosvodu se provádějí po 3-5 letech, u rodinných domů po 4 letech. Revizi je nutno provést také po každém zásahu bleskem. Stejně tak, pokud provádíte jakékoli změny na střeše, jako např. výměna krytiny, rekonstrukce, montáže TV antén atd., měli byste si revizi nechat udělat také. 


Zaslat poptávku 

Vážení návštěvníci,
prostřednictvím tohoto formulář nám můžete jednoduše zaslat Vaši poptávku na hromosvod. Vašim dotazům se budeme rádi věnovat a odpovíme Vám v co nejkratší době. 

Děkujeme za projevenou důvěru a na další spolupráci se těší
Tým ELIMONT Přeštice

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

  

 NOVÝ TELEFON: 

 777 900 811 

NISSPLOŠINA  AN NS 16

Pronájem výškové plošiny s obsluhou - dosah 16m.

O násDSCF8086[1].jpg

obr..jpg

PRACOVNÍ DOBA:

PO: 6,30-11 12-15,30 hod
ÚT:  6,30-11 12-15,30 hod
ST:  6,30-11 12-15,30 hod
ČT:  6,30-11 12-15,30 hod
PÁ: 6,30-11 12-15,30 hod

Elimont