Zabezpečovací systémy

montáž alarmů PřešticeVe spolupráci s renomovanou českou značkou Jablotron nabízíme našim zákazníkům ucelená zabezpečovací zařízení do domů, bytů, garáží, kanceláří, hal, chat, obchodů, restaurací a dalších objektů.

Cena zabezpečení

Cena zabezpečení se liší dle složitosti zabezpečovaného objektu a výběru typu zabezpečovacího zařízení. Ideální je se s námi setkat a vše probrat osobně. Napište nám prosím prostřednictvím formuláře níže.

Zařízení JABLOTRON 100

Zabezpečovací alarm JA-100je unikátní bezdrátový systém určený pro ochranu Vašeho nemovitého majetku. Doporučujeme jej pro náročnější klienty k ochraně bytů a domů, komerční prostory jako např. restaurace, obchody, kanceláře apod.Hlásí požár, vloupání, zdravotní obtíže, přepadení i další rizika. 

V rámci zabezpeční nabízí také ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení a další zajímavosti. Už nikdy po odjezdu na dovolenou nebudete vzpomínat, zda-li jste nezapomněli vypnout sporák.

Zařízení JABLOTRON 80

montáž zabezpečovacího zařízení PřešticeZabezpečovací alarm JA-80 je skvělou volbou pro ekonomické řešení ochrany objektu. Je oblíbený u zákazníků, kteří se orientují podle vysokého poměru cena/výkon. Jedná se o bezdrátové řešení, které se hodí jak pro bytové, tak nebytové prostory. Hlásí vloupání, zdravotní obtíže, požár, přepadení a další rizika. 

Samozřejmostí je propojení se smartphonem či PC prostřednictvím internetu, takže máte přehled 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Zabezpečovací zařízení AZOR

Pokud chcete výkonný zabezpečovací alarm za rozumné peníze, volte Jablotron 80.

Zabezpečovací zařízení AZOR

Zabezpečovací systém Azor je zcela jednoduchý, intuitivně ovládaný bezdrátový alarm, který je vhodný pro menší byty, domky, chaty, kanceláře a malé obchody.

Velkou výhodou alarmu AZOR je jednoduchá instalace a to díky jeho bezdrátovému způsobu fungování.

GSM kamera

GSM kamera je důležitým bezpečnostním prvkem v zajištění celého objektu. Jelikož je bezdrátová, její instalace je velice snadná a nenáročná. 

GSM kamera JablotronKameru lze použít pro kontrolu interiérů i exteriérů. Našim zákazníkům ji doporučujeme pro střežení zahrad, firemních prostor, parkovišť, vozidel, cenností, ale také domů či nemocných osob.

Součástí vybavení kamery je infračervená detekce pohybu, detekce zvuku a tříštění skla, analýzu změny či pohybu ve snímaném obraze, snímač otřesů a změny polohy kamery. Jedná se o ALL-IN-ONE řešení, kterým lze nahradit profesionální kamerový a zabezpečovací systém a to navíc za zlomek ceny. 

V případě přerušení snímání kamera odesílá sms, mms, zavolá, či odešle nastavený e-mail.

Zprovoznění kamery je stejné, jako u mobilního telefonu. Stačí vložit simkartu, baterii a začít používat. Vzhledem k tomu, že instalace je takto jednoduchá, je velkou výhodou, že když si dnes objednáte kameru, tak ještě tento den ji můžete na svém majetku zprovoznit. GSM kamera se tedy hodí na velmi rychlou implementaci proti aktuálě vzniklým hrozbám. 

Pokud jste si z námi nabízeného sortimentu nevybrali, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném formuláři s dotazem, či Vaší představou o zabezpečení. Rádi se s Vámi sejdeme a na základě našich zkušeností společně navrhneme ideální řešení právě pro Vás.  


Nezávazná poptávka

Vážení návštěvníci,
prostřednictvím tohoto formulář nám můžete jednoduše zaslat Vaši poptávku na zabezpečovací zařízení. Vašim dotazům se budeme rádi věnovat a odpovíme Vám v co nejkratší době. 

Děkujeme za projevenou důvěru a na další spolupráci se těší
Tým ELIMONT Přeštice

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

  

 NOVÝ TELEFON: 

 777 900 811 

NISSPLOŠINA  AN NS 16

Pronájem výškové plošiny s obsluhou - dosah 16m.

O násDSCF8086[1].jpg

obr..jpg

PRACOVNÍ DOBA:

PO: 6,30-11 12-15,30 hod
ÚT:  6,30-11 12-15,30 hod
ST:  6,30-11 12-15,30 hod
ČT:  6,30-11 12-15,30 hod
PÁ: 6,30-11 12-15,30 hod

Elimont